Vedoucí kompostárny

Požadujeme:

– vzdělání: SŠ-ÚSO s maturitou (technického směru), VŠ v oboru ekologie, životní prostředí výhodou

– ŘP skupiny “B”

– PC znalosti-MS Office-Word, Excel (pokročilý)

– znalost problematiky odpadového hospodářství

– zkušenost s řízením lidí výhodou

– velmi dobré organizační schopnosti

– spolehlivost, samostatnost a ochota učit se nové věci

Nabízíme:

– Příspěvek na penzijní/životní připojištění

– Stravenkový paušál

– 25 dní dovolené

– 13. plat

– Příležitost k osobnímu a profesnímu rozvoji

– Jedná se o úvazek na dobu neurčitou. Smlouva je na 1 rok, pak se automaticky prodlužuje

Nástup od března nebo dle dohody.

bližší informace zde

Je Vám blízká práce v oblasti ekologie a životního prostředí. Nejsou Vám lhostejné způsoby zacházení s Bio odpady. Tak hledáme právě Vás do nově otevírané kompostárny v Plzni.

Čeká Vás

Zajištění chodu nově zřízené kompostárny při zajištění dodržování požadavků pro nakládání s odpady.

Náplň práce

– zajištění a řízení menších provozů (kompostárna, překladiště, sběrný dvůr)

– metodické a organizační řízení podřízených pracovníků

– řešení provozních a operativních problémů

– zavádění a kontrola plnění požadavků kladených pro nakládání s odpady

– vedení evidence odpadů a další provozní dokumentace

Máte zájem o tuto pozici?

Vyplňte prosím tento formulář, vložte životopis jako přílohu, nebo napište a zašlete životopis na personalni@cistaplzen.cz