Dárkový poukaz Staň se popelářem

Stále nevíte jakým netradičním dárkem obdarovat své blízké, příbuzné, kamarády, kolegy?

V Čisté Plzni je možné koupit dárkový poukaz Staň se popelářem

 

Zde vám přinášíme zhodnocení člověka který se osobně zúčastnil:

vzhledem k dotazům, jaké to bylo apod

Na dotazy :

  1. Jaká je to práce?

Měl jsem lehčí kousek, bez komunálního odpadu a v relativně slušném počasí. Nedokážu si to ale asi představit např. při -20 v zimě. Zase ale se může člověk „kochat“ po trase krajinou a urbanistikou 🙂 Jinak je to spíše o manuální práci a jako vždy o lidech, ale spíše těch, kteří např. zaparkují na místě kontejnerů, který se pak nedá vytáhnout (to jsou „deb…..“) a pak „chytráci“, kteří znemožní popelářskému autu vůbec zajet na místo. Ti co pak házejí věci okolo nebo co do kontejneru nepatří, by si měli tu práci také zkusit, včetně těch „chytráků“, co „umí“ parkovat :-).

  1. Jaké to je jezdit vzadu?

Je to pohoda, jenom bych nedoporučoval moc vykukovat do boku. Potkat se třeba jen v 30km/hod. se značkou nebo i stromkem, asi nebude moc super. Mě stačilo se i vyhýbat keřům, abych v dešti nebyl ještě víc nacucaný vodou a to jsem byl chráněn autem.

  1. Je složitá manipulace?

Není, je to jednoduché a myslím, že už moc inovací asi nebude. Je potřeba ale zase používat hlavu, protože zvedat nebo sklápět kontejner nebo popelnici a stát za ní, to je pak pořádná řacha.

 

Kluci, kteří se mnou jezdili byli fajn. Dělají svojí práci a byla to asi celkem stabilní posádka (řidič a 2 zadáci).

Za mě super zážitek a doporučení :

– až budeme házet do popelnic odpad, zkusme myslet i na ty, kteří to odvážejí

– neparkujme jako „deb…….“ tam, kde bychom znemožnili nejen popelářům přístup (viděl jsem i „inteligenta“, který u nemocnice stál před vjezdem do místa, kde sanitka odváží lidi od vrtulníku).

– mohu doporučit si zkusit

B.

 

 

Pro zakoupení dárkového poukazu kontaktujte zákaznické centrum Čisté Plzně

Edvarda Beneše 430/23 Plzeň

tel:800441111